Причини чоловічого безпліддя

Низька кількість сперматозоїдів і безпліддя у чоловіків є більш поширеною проблемою, ніж думає більшість пар. Існує ймовірність того, що фактор чоловічого безпліддя може бути причиною не завагітніти рівно також, як і проблеми запліднення у жінок. У той час як жінки повинні пройти безліч тестів, щоб спробувати з’ясувати причину безпліддя, у чоловіків їх всього кілька і тест сперми є найпростішим.

Проходження тестування

Якщо ви, шановні читачі нашого сайту, намагалися завагітніти більше року, то обидва повинні пройти тестування. Існують тести кількості сперматозоїдів на дому або ж можете пройти повний аналіз сперми в кабінеті лікаря.

Хорошим результатом тесту буде число сперматозоїдів в 20 мільйонів або більше, сперма зі здоровою мобільністю, рухливістю і морфологією. Субоптимальні рівні – менше 20 мільйонів сперматозоїдів. Якщо Ви виявите, що Ваш рівень сперматозоїдів низький або виникли проблеми з мобільністю, рухливістю або морфологією, то нижче ми розповімо про лікування безпліддя у чоловіків натуральними методами, які допоможуть поліпшити кількість сперматозоїдів та їх здоров’я.

Причини низької кількості сперматозоїдів
Існує безліч причин низького числа сперматозоїдів і чоловічого безпліддя, але над багатьма з них у нас є контроль.
Ось список основних винуватців, які згідно з дослідженнями є причиною низької кількості сперматозоїдів і чоловічого безпліддя.
• ЕМЧ – електромагнітні частоти. Шляхом проведення досліджень було показано, що вони знижують кількість сперматозоїдів за допомогою нагрівання яєчок від ЕМЧ. Не тримайте свій мобільний телефон у кишені і не кладіть ноутбук на коліна.
• Куріння – куріння пошкоджує сперму. Але гарною новиною є те, що збиток від куріння може бути повернуть назад … До тих пір, поки Ви не курите.
• Пестициди та гормони в продуктах харчування – пестициди, присутні в продукції, і гормони, додані в молочну і м’ясну продукцію, мають величезний вплив на гормональний баланс чоловіків. Пестициди імітують естрогени в організмі в той час як додані в м’ясо і молочні продукти гормони фактично є гормонами (подібно естрогену), які не потрібні Вашому організму.
• Соєві продукти – соєві продукти також імітують естроген в організмі. Як і чоловічі гормони, ці ксеногормони можуть збігатися з рецепторами, за якими має йти тестостерон. І створюють таким чином гормональний хаос.
• Алкоголь – у дослідженні чоловіків з низькою якістю сперми, надмірне споживання алкоголю було пов’язано із зменшенням числа нормальних сперматозоїдів.
• Пластмаса – коли пластмаса нагрівається, вона вивільняє ксеногормони, які імітують естроген в організмі.
• Труси / боксери – яєчка повинні тримати сперму на рівні здорової температури (яка менше температури тіла). Тісна нижня білизна, як труси, може не давати яєчкам звисати і регулювати температуру.
• Гарячі ванни / їзда на велосипеді – також перешкоджають яєчкам виконувати свою функцію регулювання температури сперми.
• Стрес – стрес може надавати великий вплив на гормональний баланс, який може вплинути на вироблення сперми.
Гормональний баланс
Гормональний дисбаланс не є чимось, що зарезервовано тільки для жінок. Чоловіки також можуть мати незбалансовані гормони. Гормони грають велику роль у виробництві сперми і для фертильності чоловіків. Одним з основних гормонів є тестостерон. Завдяки нашому сучасному способу життя і багатьом з вищезазначених винуватців, чоловічі гормони можуть стати незбалансованими.

Існують забруднюючі речовини, які «імітують» естрогени (ксеногормони) в організмі, що означає меншу кількість тестостерону. Надлишок естрогену у чоловіків викликає еректильну дисфункцію, низьке / відсутність лібідо, низька кількість сперматозоїдів і знижене виробництво насінної рідини.
Джерелами ксеногормонов можуть бути:
1. соєві продукти
2. пестициди в продуктах харчування
3. гормони, додані в молочні продукти та м’ясо
4. пластмаса

5 кроків до балансуванню гормонів:
1. Зменшіть вплив ксеногормонов
2. Їжте тільки натуральне м’ясо та молочні продукти
3. Не вживайте в їжу соєві продукти
4. Очистіть організм від надмірної кількості гормонів і токсинів
5. Їжте багато клітковини і овочів сімейства хрестоцвітних. Ці овочі містять спеціальний елемент, який допомагає організму позбавитися від надлишкових естрогенів.
Лікування безпліддя у чоловіків за допомогою дієти і необхідних поживних речовин

дієта
Дієта робить великий вплив на здоров’я сперми і чоловічу фертильність. Те, що Ви їсте сьогодні впливає на сперму, яка буде через 3 місяці.
Результати дослідження показують діапазон від 42 до 76 днів з моменту виробництва сперми до еякуляції у нормальних чоловіків.
Таким чином, зміни, внесені сьогодні, впливають на сперму, яку Ви будете використовувати через 2-3 місяці. Так що це та кількість часу, який буде потрібно для ефекту від дієти, трав і добавок.

Нижче представлені поживні речовини, необхідні конкретно для здорової чоловічої фертильності, які повинні бути додані в раціон харчування:
Цинк
У чоловіків цинк вважається одним з найбільш важливих мікроелементів на сьогоднішній день для чоловічої фертильності; було показано, що збільшення рівня цинку у безплідних чоловіків підвищує рівень сперми; покращує форму, функцію і якість чоловічої сперми і знижує чоловіче безпліддя.
Харчові джерела: печінка теляти, устриці, яловичина, баранина, оленина, кунжут, гарбузове насіння, йогурт, індичка, зелений горошок, креветки. Цинк може бути пошкоджений під час приготування їжі, тому важливо є деякі продукти з високим вмістом цинку в сирому вигляді.

Селен

Селен є необхідним для створення сперми. У дослідженнях у чоловіків з низькою кількістю сперматозоїдів також був виявлений низький рівень селену.
Харчові джерела: печінка, окунь, тріска, палтус, тунець, лосось, сардини, креветки, гриби кримина, індичка.
CoQ10
Необхідне для кожної клітини в організмі наявність енергії для того, щоб функціонувати, дослідженнями було показано, що CoQ10 підвищує рухливість сперматозоїдів в спермі. Також є важливим антиоксидантом, який допомагає захистити клітини від пошкодження вільними радикалами. CoQ10 може вплинути на здоров’я яєчок.
Харчові джерела: міститься в морепродуктах і м’ясних субпродуктах. З віком кількість в організмі знижується.

Вітамін Е

Дослідженнями було показано, що покращує здоров’я і рухливість сперматозоїдів у чоловіків. Дослідження також показали, що дефіцит вітаміну Е в раціоні харчування є причиною безпліддя у щурів. Сенс назви вітаміну Е «токоферол» буквально означає нести молодим. Вітамін Е також є важливим антиоксидантом, допомагає захистити цілісність ДНК сперми і яєчок.
Харчові джерела: насіння соняшнику, мигдаль, оливки, шпинат, папайя, темна зелень.

Фолієва кислота

Нові дослідження показують, що фолієва кислота може підвищити здоров’я сперми. У чоловіків з низьким рівнем фолієвої кислоти були підвищені ризики мати сперму, яка містила занадто мало або занадто багато хромосом. Якщо яйцеклітина запліднюється одним з цих аномальних сперматозоїдів, це може призвести до вроджених дефектів, таким як синдром Дауна, або збільшити ймовірність викидня.
Харчові джерела: печінка, сочевиця, боби квасолі, баранячий горох, спаржа, шпинат, чорні боби, морські боби, квасоля, зелень.
B12
Збільшує кількість сперматозоїдів.
Харчові джерела: молюски, устриці, м’язи, печінка, ікра (риб’яча), риба, краби, омари, яловичина, баранина, сир, яйця.
Вітамін С

Було показано, що вітамін C у чоловіків покращує якість сперми і захищає сперматозоїди від пошкодження ДНК, допомагаючи зменшити ймовірність викидня і хромосомні проблеми. Вітамін С також стримує сперматозоїди від злипання разом, роблячи їх більш рухливими.
Харчові джерела: рясніє в рослинах і фруктах, включаючи червоний перець, брокколі, журавлину, капусту, картоплю, помідори і цитрусові.

L-карнітин

Це необхідна поживна речовина для сперматозоїдів, щоб вони нормально функціонували. У дослідженнях додаток L-карнітину сприяє нормалізації рухливості сперматозоїдів у чоловіків з низькою якістю сперми.

Антиоксиданти

Антиоксиданти є одними з найбільш важливих компонентів, що сприяють здорової фертильності, на які повинні зосередити свою увагу кожен чоловік і жінка. Антиоксиданти допомагають захистити сперму від пошкодження вільними радикалами. Вільні радикали можуть завдати шкоди здоров’ю клітин сперми і ДНК клітини. ДНК обох партнерів є основою для майбутньої дитини. Пошкоджене ДНК може викликати викидень або вроджені дефекти / проблеми розвитку для майбутньої дитини. Дослідження також показали зв’язок між окислювальним стресом, викликаним вільними радикалами, і чоловічим безпліддям.