Активність сперматозоїдів продукти, що сприяють її підвищенню.

Активність сперматозоїдів визначається за допомогою спермограми. Це комплексний аналіз, який дозволяє виявити наявні відхилення і зробити висновки про здатність чоловіка до зачаття дитини. У багатьох випадках причиною безуспішних спроб зачаття є саме низька активність сперматозоїдів. Тому кожен чоловік, який планує стати батьком, повинен перш за все дізнатися, що сприяє зміні активності сперміїв, і дотримуватися отриманих рекомендацій.

Від чого залежить активність сперматозоїдів?
На активності сперміїв позначається безліч різних чинників. Так, низька активність може бути викликана різними інфекційними захворюваннями і запаленнями, травмами, ускладненнями після дитячих хвороб. У разі якщо чоловік ні з чим з перерахованого не стикався, його сперматозоїди могли стати менш активними під впливом поганої екології, через алкоголь і шкідливих продуктів, куріння, вживання наркотиків, постійних високих фізичних навантажень, стресів і депресій.

Для того щоб в еякуляті стало більше активних сперматозоїдів, необхідно проаналізувати свій спосіб життя і внести в нього зміни. Перш за все, чоловік повинен уважно стежити за своєю дієтою. У раціон повинні входити якісні та корисні продукти, такі як:
– нежирне м’ясо;
– всілякі горіхи;
– молочні продукти;
– свіжі овочі і фрукти;
– злакові культури.
Харчування має бути повноцінним, збалансованим і регулярним. Збільшенню кількості активних сперматозоїдів сприяє нормальний сон і якісний відпочинок. Потрібно скласти адекватний розпорядок дня і дотримуватися його.

Підвищують концентрацію активних сперматозоїдів продукти, що містять вітаміни С і Е. Потрібно обов’язково подбати, щоб в раціон входили продукт

Важка атлетика

Підвищити вміст активних сперматозоїдів в еякуляті можна за допомогою фізичних навантажень. Тренування з «залізом» сприяють виробленню тестостерону, який тісно пов’язаний з якістю і кількістю сперми. Однак важливо не перестаратися, тому надмірні фізичні навантаження мають абсолютно протилежний ефект.

Для складання індивідуальної дієти слід звернутися до лікаря. Він вивчить особливості вашого організму і результати аналізів. На підставі цих даних буде складено оптимальний раціон. Якщо після внесення корективів у спосіб життя і харчування підвищення активності сперма не буде спостерігатися, лікар призначить спеціальні вітамінні комплекси і медикаменти. В залежності від конкретної ситуації можуть бути використані й інші методи лікування. Починати прийом будь-яких додаткових коштів можна тільки за рекомендацією лікаря.

Дієта повинна складатися з урахуванням віку чоловіки. На різних етапах життя чоловічий організм потребує різної кількості тих чи інших мікроелементів.

Дієта для двадцятирічних чоловіків

У цей період молода людина повинна спрямувати сили на посилення та збереження своїх сексуальних можливостей. Перш за все, раціон повинен містити всі згадані раніше продукти і обов’язково курячі яйця. Вони благотворно впливають на нервову систему і заспокоюють чоловіка, в організмі якого вирують гормони.

Яйця дозволено вживати в будь-якому вигляді. Даний продукт містить вітамін В, необхідний для підтримки сексуальної потенції на хорошому рівні і зниження нервового напруження. Професійні дієтологи стверджують, що нервова напруга, тривога і нервозність призводять до дефіциту вітаміну В, через що проблеми з нервовою системою будуть прогресувати, що неминуче відіб’ється і на сексуальної функції.

Ще одним хорошим продуктом для молодих чоловіків є селера. Він сприяє поліпшенню потенції і лібідо, тобто сексуального потягу.

З десертів кращим для 20-річних хлопців є якісне ванільне морозиво. У ньому міститься багато фосфору і кальцію.

Дієта для чоловіків після 30 років

Саме в цьому віці більшість чоловіків починає замислюватися про продовження роду, тому їх організм потребує особливої ​​уваги. Обов’язковою складовою раціону тридцятирічного чоловіка є бразильські горіхи. Потрібно утримуватися від куріння, алкоголю та наркотиків, т.к. їх вживання підвищує ризик появи порушень у майбутнього потомства.

Згадані горіхи є відмінним джерелом селену і вітаміну Е. Вони захищають сперматозоїди від негативного впливу вільних радикалів і сприяють поліпшенню якості сперми в цілому.

Обов’язкове включення в раціон печінки

Чоловіки, переступили тридцятирічний рубіж, обов’язково повинні включити в свій раціон печінку. Це найбільш доступний і один з найкращих джерел вітаміну А. Даний вітамін дуже важливий для нормального природного зачаття дитини.

Був проведений цілий ряд досліджень, результати яких підтверджують, що чоловіки, кожен день отримують достатню кількість вітаміну А, мають більш якісну сперму, потенцію і лібідо, ніж їх ровесники, які отримують меншу кількість згаданого вітаміну. При зниженні вмісту вітаміну А в чоловічому організмі якість його сперми помітно знижується, зменшується і рухливість сперматозоїдів.

Крім цього, печінка є прекрасним джерелом цинку. При кожній еякуляції організм чоловіка витрачає в середньому 30-35% добової норми цинку. Так що всього одні романтичні вихідні з коханою здатні повністю виснажити запаси даного елемента в чоловічому організмі.

Чоловіки, які мріють про здорових дітей, обов’язково повинні включити в свій раціон персики. Цей продукт сприяє підвищенню якості сперми в цілому та покращенню активності сперматозоїдів у чесності. До їх складу входить вітамін С. Встановлено, що при заморожуванні він зберігається в персиках краще, ніж при простому зберіганні. Таким чином, заморожені персики містять вітаміну С навіть більше, ніж апельсини.

Обов’язково потрібно вживати продукти, що містять вітамін С. Його щоденну дозу слід підібрати індивідуально з лікарем. Вживання достатньої кількості вітаміну С сприятиме збільшенню концентрації активних сперматозоїдів у чоловічому еякуляті.

Чим харчуватися у віці від 40 років і старше?

По досягненню сорокарічного віку чоловіку потрібно спрямувати основні зусилля на підтримання своєї форми на колишньому рівні. Для збереження ерекції фахівці рекомендують включити в свій раціон чорну смородину. У її складі містяться харчові волокна, що сприяють виведенню з організму надмірного холестерину і перешкоджають його осідання на стінках посудини. Холестеринові бляшки порушують прохідність всіх кровоносних судин, в тому числі і тих, які постачають кров’ю чоловічий статевий орган. Через це знижується ерекція.

Різні злаки

Раціон чоловіки «за 40» має включати злакові суміші. Якщо людина постійно відчуває себе втомленим і часто відмовляється від інтимної близькості, він повинен включити в свою дієту злаки, що містять рибофлавін і тіамін. Дані речовини забезпечують організм життєвою енергією, сприяють посиленню сексуального потягу, нормалізації нервової системи, підвищенню активності сперматозоїдів і задоволення від сексу.

Важливо враховувати, що чим старшою стає людина, тим гірше його організм засвоює вітаміни. У злакових сумішах, багатих на вітаміни, присутній і ніацин. Дана речовина бере участь у виробленні гістаміну, який, крім усього іншого, впливає і на появу оргазму.

Чоловікам після 40 не варто відмовляти собі в задоволенні з’їсти великий стейк. Така їжа теж сприяє появі сексуального збудження і поліпшення якості сперми. Стейк повинен бути нежирним. Білки, що входять до складу м’яса, сприяють підвищенню концентрації норпінафріна і домафіна в крові. Дані речовини загострюють відчуття, що виникають під час сексуального контакту. У складі яловичини міститься цинк. Він знижує вироблення гормону пролактину, посилюючи завдяки цьому сексуальний потяг. І найціннішим властивістю яловичини є те, що при її вживанні в крові чоловіка збільшується рівень тестостерону, з яким безпосередньо пов’язані ерекція і лібідо.

Завершити трапезу можна невеликою кількістю гіркого шоколаду або — що ще краще — чашкою якісного какао без цукру. У складі какао присутні метилксантини. Ці речовини збільшують чутливість організму, завдяки чому сексуальні контакти будуть більш яскравими. А шоколад підвищує настрій і викликає почуття, схоже на закоханість, що певною мірою теж сприяє посиленню сексуального потягу.

Таким чином, щоб сперма була хорошою, а сперматозоїди активними, чоловікові потрібно відмовитися від шкідливих звичок, почати займатися спортом і правильно харчуватися. І, звичайно ж, періодично здавати еякулят на аналіз спермограми, щоб своєчасно виявляти наявні порушення. Дбайте про свій організм, і він обов’язково відповідь вам тим же. Будьте здорові!