01Бер/18

Корисна інформація

Вітаміни при плануванні вагітності для чоловіків.

Коли в молодій сім’ї вже хочуть появи на світ дитини, то, як правило, мова заходить про правильну підготовку до зачаття. Не всі молоді пари знають, що потрібно для цього робити. Отже, давайте розберемося, чи потрібні в процесі планування дитини вітаміни і які з них необхідно приймати майбутньому татові. Чи потрібні вітаміни для майбутніх батьків.

Continue reading

01Бер/18

Корисна інформація

Лікування чоловічого і жіночого безпліддя народними засобами.

Безпліддя – нездатність зрілого організму виробляти потомство. Діагноз “безпліддя” ставиться, якщо вагітність не настає протягом двох перших років нормального статевого життя без застосування засобів запобігання або якщо вагітності неодноразово закінчувалися викиднями. Безплідний шлюб спостерігається приблизно в 20% всіх  шлюбів в Укаїні.

Continue reading

29Вер/17

Причини чоловічого безпліддя

Причини чоловічого безпліддя

Низька кількість сперматозоїдів і безпліддя у чоловіків є більш поширеною проблемою, ніж думає більшість пар. Існує ймовірність того, що фактор чоловічого безпліддя може бути причиною не завагітніти рівно також, як і проблеми запліднення у жінок. У той час як жінки повинні пройти безліч тестів, щоб спробувати з’ясувати причину безпліддя, у чоловіків їх всього кілька і тест сперми є найпростішим.
Continue reading

15Сер/17

Поради для чоловіків

Активність сперматозоїдів продукти, що сприяють її підвищенню.

Активність сперматозоїдів визначається за допомогою спермограми. Це комплексний аналіз, який дозволяє виявити наявні відхилення і зробити висновки про здатність чоловіка до зачаття дитини. У багатьох випадках причиною безуспішних спроб зачаття є саме низька активність сперматозоїдів. Тому кожен чоловік, який планує стати батьком, повинен перш за все дізнатися, що сприяє зміні активності сперміїв, і дотримуватися отриманих рекомендацій.

Continue reading

14Сер/17

Поради для чоловіків

Як підвищити якість сперми – поради для чоловіків.

Для чоловіків є життєво важливим якість їх сперми, а також її поліпшення. Вчені світу визначили, що якість сперми погіршується з кожним новим поколінням. Така ситуація пояснюється поганою екологією, підвищеним радіаційним фоном, надмірно швидким темпом життя і захворюваннями серцево-судинної системи. Якість сперми зазвичай покращують під пильним керівництвом лікарів. Спеціальне дослідження спермография допомагає визначити якість сперми у чоловіка. Проте в домашній обстановці також можна впливати на репродуктивні здібності і здоров’я чоловіка.
Continue reading